Pagalba

Klubo tinklapio taisykles ir pagalba juo naudojantis

Prašymas forume laikytis cenzuros, tvarkos ir pagarbos. Rašyti zinutes tik susijusias su tema. Zinutes, kurios neatitiks cenzuros ir tvarkos reikalavimu forume, bus trinamos arba koreguojamos. Forume draudziama rašyti didziosiomis raidemis, Išskyrus gramatinius reikalavimus, pvz.: vardas, pavarde, miestas, valstybe ir pan. Didziosiomis raidemis galima rašyti tik MERCEDES – BENZ
l. Cia rodomas pranešimas, kad Jus gavote nauja asmenine zinute.
ll. Cia rasite visas asmenines zinutes, kuriu kiekis ribotas: gautu - 30, išsiustu - 20, archyvo – 10. Jeigu Jusu dezute bus pilna, Jus nebegausite nauju zinuciu.
lll. Cia Jus galite redaguoti savo asmenini profili.

l. Cia Jus galite prideti savo pasirinkta paveiksliuka, kuris bus matomas prie Jusu profilio. Pastaba. Paveiksliukas turi buti ne didesnis kaip 100x100 pixeliu. Paveiksliuka sumazinsite naudodami foto koregavimo programas pvz.: Microsoft Office Picture Manager, Irfanview ir kt. Paveiksliukas turi buti pavadintas unikaliu vardu. Jei duomenu bazej jau bus toks pavadinimas, pvz.: pic001. Imig001. Dsc_001.
ll. Butina nurodyti miesta, kuriame gyvenate.
lll. Butina nurodyti gimimo data.
lV. Cia galite pasirinkti tinklapio apipavidalinima.
V. Cia Jusu parašas, kuris bus matomas po kiekviena zinute, parašyta forume.
Vl. Kai suvesite visa informacija, spauskite „Atnaujinti profili“.

l. Komentuoti pasirinkta zinute.
ll. Koreguoti parašyta zinute.
lll. Rašyti asmenine zinute asmeniui, kuris paraše pranešima.
lV. Atsakyti i klausima ar palaikyti pokalbi „tema“, galima prisegti nuotrauka, paveiksla.
V. Sukurti nauja tema.
Vl. Greitas atsakymas neturi nuotraukos, paveikslo prisegimo galimybes.
Vl. Greito atsakymo klavišas.

Pro Engine Ultra Italy

1. Šypseneles.
2. Pastorintas tekstas.
3. Pasvires tekstas.
4. Pabrauktas tekstas.
5. Internetine nuoroda. Noredami ikelti nuoroda, paspauskite ši mygtuka, atsiras tekstas [url][/url] ir noredami kad nuoroda butu aktyvi, pvz.: www.mbsportclub.lt , padarykite taip [url] www.mbsportclub.lt[/url]. Taip pat yra galimybe parašyti, kad nuoroda butu ne www.mbsportclub.lt , o pvz.: „mercedes“. Noredami tai padaryti, spauskite internetines nuorodos klaviša, pasirodzius „[url][/url]“ ikelkite nuoroda www.mbsportclub.lt . Kad gautusi [url] www.mbsportclub.lt [/url]. Tada parašote [url=www.mbsportclub.lt]cia rašot teksta „mercedes“[/url] ir tada rezultatas aktyvi nuoroda „mercedes“
6. Paštas [mail]info@mbsportclub.lt[/mail] ir tada bus paspaudziamas mailas.. atsidaro Outlook'as
7. Rodyti paveiksla iš pateiktos nuorodos internete. [img][/img] i viduri ikeliate nuoroda kaip ir 5. grafoje.
8. Tekstas rašomas centruotu budu. Parašius teksta, pazymekite ji visa ar dali, paspauskite ši klaviša ir tekstas bus išdestytas per viduri.
9. Sumazintas šriftas. Naudojamas taip pat kaip ir centruojant teksta. Tekstas pazymimas, spaudziamas klavišas, rezultatas – tekstas matomas mazesniu šriftu.
10. Šis kodas skirtas kitu kodu pateikimui. Jei nesuprantate ka tai reiškia, vadinasi jums šios funkcijos nereikalinga.
11. Cituoti pasirinkta teksta. Klavišo veikimo principas toks pat kaip 8 ir 9 grafose.
12. Šiuo budu ikelus nuoroda, ji rodoma kaip youtube nuoroda.
13. Prisegti faila. Norint prisegti faila jo dydis turi buti ne didesnis kaip 1200x1600 pixeliu ir 146.48Kb, pavadinimas turi buti unikalus.
14. Perziureti paruošta atsakyma. Paspaude ši klaviša, pamatysite kaip atrodo Jusu pranešimas.
15. Atsakymas. Paspaude ši klaviša, Jus atsakysite i temos klausima.

Copyright 2017 Mercedes-Benz Sport Club.